De tearoom en ijssalon O DOUCEURS DE LA CISSE ligt op 5 minuten van de CHATEAU de CHAUMONT-sur-LOIRE, op de route van de LOIRE BICYCLE. Om precies te zijn in de oude school van het dorp Onzain, vlakbij de kerk.
Alle ijsjes en zoete lekkernijen worden gemaakt in mijn laboratorium in Onzain, met voornamelijk lokale ingrediënten (melk, eieren, enz.). Het fruit komt van naburige lokale producenten, uit mijn eigen tuin en van handpluk. Alles is huisgemaakt.
Warme en koude dranken worden zorgvuldig geselecteerd.
Een warme en gezellige lounge verwelkomt je voor een drankje ter plaatse of op het terras. Alles is ook beschikbaar om mee te nemen.
Je kunt ook je eigen zoete lekkernijen bestellen (ijstaarten, verjaardagstaarten, enz.).
Het hele jaar door kun je op bepaalde zondagen ook brunchen. Gesproken talen:Frans, Engels
Home groepen:
Home groepen:
Betaalmiddelen
- American Express
- Betaalkaarten
- Cheques
- Cash
- Overmakingen
Periode (s) | Ochtend | Middag | Openingstijden | Sluitingsdag |
---|---|---|---|---|
01/04/2025 - 31/10/2025 | - | - | Woensdag tussen de middag - Donderdagmiddag - Vrijdagmiddag - Zaterdagmiddag | |
01/11/2025 - 31/12/2025 | - | - | Donderdag tussen de middag - Vrijdagmiddag - Zaterdagmiddag |
-
Brunch nl
-
Fastfood nl
-
Theesalons nl
-
Brunch
-
Fastfood
-
Theesalons
Doe mee met het openbaar vervoer
